Witamy na stronie AGROPARTNER24.pl.

AGROPARTNER Sp. z o.o. tworzy zespół osób z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, otwarty na nowe wyzwania i chętny do dzielenia się zdobytą wiedzą z klientami. Kadra zawodowo jest związana z rolnictwem. Posiada odpowiednie kwalifikacje i wszelkie wymagane uprawnienia do profesjonalnego prowadzenia kompleksowych usług doradczych.

Naszą wiedzą wspieramy rozwój nowoczesnego rolnictwa, zarówno konwencjonalnego jak i ekologicznego. Działając dla naszych klientów staramy się, by powierzone nam zadania były na jak najwyższym poziomie, a klient był zadowolony z rzetelnie świadczonych usług.

Zaletą AGROPARTNER’a jest duża innowacyjność i elastyczność w poszukiwaniu nowych rozwiązań i różnych form współpracy dla dobra klientów. Choć biura otwarte są w stałych godzinach urzędowania, to nasi doradcy nie są ograniczeni sztywnymi ramami czasu pracy, co pozwala na większy kontakt na linii doradca – klient.

Klientami AGROPARTNER’a są rolnicy indywidualni, przedsiębiorstwa rolne, grupy producenckie oraz osoby i firmy działające na terenach wiejskich i miejsko – wiejskich z terenu całego kraju.

Dzielimy się swoimi doświadczeniami i wiedzą z naszymi klientami dla ich dobra i zadowolenia, by mogli oni w pełni skorzystać z nadarzających się szans i możliwości rozwoju.

Fachowo doradzamy i podpowiadamy z jakich dopłat i dotacji klient może skorzystać. Wypełniamy dokumenty, piszemy wnioski i biznesplany oraz rozliczamy dotacje. Rolnicy uzyskają u nas pomoc w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie, tworzeniu planów rolnośrodowiskowych, wyprowadzeniu i prowadzeniu ksiąg rejestracji zwierząt, ewidencji i rejestrów niezbędnych w prowadzeniu gospodarstwa rolnego, przygotowania planu nawożeni, ubezpieczeń rolniczych zakupu kolczyków dla trzody i bydła.

Zadowolenie klientów, daje nam satysfakcję i motywację do dalszej pracy i rozwoju zawodowego.

AGROPARTNER współpracuje z podmiotami działającymi na rynku rolnym dla dobra i rozwoju rolnictwa.

Zapraszamy do współpracy ze Spółką AGROPARTNER Sp. z o.o. osoby chętne a przede wszystkim doradców rolnych oraz podmioty z terenu całego kraju zainteresowane pracą dla dobra rolników.

?

Kalendarz

W najbliższym czasie nic się nie dzieje
Facebook